SENEC. Okres Senec patrí do Bratislavského samosprávneho kraja je rozdelený do štyroch volebných obvodov.
Tu je zoznam všetkých kandidátov.
Kandidáti na poslancov BSK v okrese Senec
Do volebného obvodu číslo 21 patrí mesto Senec, voliči budú vyberať jedného kandidáta.
Viera Horváthová - NOVÝ PARLAMENT
Mária Hudáková, Ing. - nezávislý kandidát
Tomáš Janko - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Karol Jankó, Mgr. - Komunistická strana Slovenska
Peter Morvay - MOSTHÍD Senec MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Gabriella Németh, PhDr. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Jozef Ulčin, Mgr. 60 geograf Senec Slovenská národná strana
Roman Voško, 57 rušňovodič Senec nezávislý kandidát
Volebný obvod číslo 22 zahŕňa obce Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Vel'ký Biel. Aj tu sa bude voliť jeden kandidát
Erika Ďurčová, Bc. - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Peter Farkaš, Ing. - nezávislý kandidát
Miloš Floch - nezávislý kandidát
Ladislav Gujber, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Dušan Šebok, JUDr. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Volebný obvod číslo 23 tvoria obce Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie. Zvolený bude jeden kandidát.
Roman Brecely, Ing. - EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
Peter Goliat - SME RODINA - Boris Kollár
Mária Kisková, PhDr. - nezávislý kandidát
Ľubomír Kolárik - Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov
Miroslav Lezo - Slovenská národná strana
Robert Russel - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Jozef Spinčiak, Ing. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Peter Stanko, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Do volebného obvodu číslo 24 patria obce Dunajské Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislava, Rovinka, Tomášov, Vlky. Do zastupiteľstva sa dostanú dvaja zvolení kandidáti.
Katarína Drgová - NOVÝ PARLAMENT
Jozef Dúcz, Ing. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ján Hučko, JUDr. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Juraj Jánošík, PaedDr. - nezávislý kandidát
Gabriel Kenderessy, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Peter Molnár - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
István Pomichal, Ing., PhD. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Róbert Široký, PhDr. - VZDOR - strana práce
Rastislav Vavríček, Mgr. - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Andrea Žilincová - Slovenská národná strana