Pondelok, 25. september, 2017 | Meniny má Vladislav
Pridajte si svoje mesto

Dunajská Lužná hostí lídra zo Serede

Futbalová jeseň vrcholí. Cez víkend si v bratislavskom regióne užijete posledné kolo majstrovských súťaží.

SENIORI

2. LIGA – 17. kolo
9.11. o 13,30 Bardejov - SFM Senec (Somoláni A., Sluk R., Pozor, Vlčej, Olšavský, Pastorek)

3. LZ – 15. kolo
10.11. o 10,30 Slovan B - Šúrovce (Debnár, Hrdlička, Budáč, Makový), Rača - N. Zámky (Ihring, Súkeníková, Hrmo, Hodoško) o 13,30 D. Lužná – Sereď (Kačenga, Tománek, Ondruš, Richtárik)

MRB – 17. kolo
9.11. 13.30 P. Štvrtok – Lozorno (Kroneraff, Cvengroš, Ščepán; Jablonický), 10.11. 10.00 Inter – Ružinov (Pinček, Chromý, Rozinek; Hájek), 13.30 Domino – S. Grob (Lauer, Berner, Smirnov; Ľupták), Stupava – ŠKP (Brody, Kočický, Bohun; Truchlý), Bernolákovo – Báhoň (Parilák, Henček, Ježík; Banič), Limbach – Ivanka p/D (Tanuška, Smolíková, Kachnič; Keller), Rovinka- Most p/B (Bláha, Polakovič Ľ., Mosor; Šuran), Rohožník – Kráľová p/S (Straka, Fischer, Havrila; Príkopa)

S4A – 13. kolo
9.11. 9.30 BCT – Kalinkovo (Orlický, Ruc, Gubančok; Sedlák), 10.11. 13.30 Tomášov – Danubia (Křivan, Dobrovský, Martiška; Darlea), D. N. Ves – Vrakuňa (Vašš, Martiš, Križko; Páchnik), Čunovo – Karlova Ves (Gosiorovský, Abrman, Lackovič; Dadykin), Vajnory – Malinovo (Chálka, Chromý, Rozinek; Rášo), Rusovce – Jarovce (Zálesňák, Srna, Dávid D.; Lazar), Igram – Lamač (Valko, Černý, Dujava; Marczell)

S4B – 13. kolo
9.11. 13.30 CFK Pezinok – PŠC Pezinok (Srna, Fischer, Černý; Minárik), Kostolište – V. Leváre (Kachnič, Tanglmayer, Valko; Minarovič), 10.11. 13.30 Zohor – Malacky (Gaži, Polomský, Lipari; Vaško), Jablonec – Závod (Tanglmayer, Malárik, Olša D.; Ležovič), Gajary – Budmerice (Somoši, Hrazdira, Maretta; Mazanec P.), Viničné – Jablonové (Ďurčo M., Koštrna, Ralbovský; Šuniar), Šenkvice – Jakubov (Hádek, Samko, Ruc; Vyletel)

S5VB – 15. kolo
09.11. 13:30 Kráľová pri Senci (B) – Nová Dedinka (Augustovič, Rybár, Strapek, D), Grinava – Častá (Hudy, Pirník, Olša M., D), 10.11. 13:30 Doľany – Slovenský Grob B (Brejcha, Zárecký, Lieskovský, D), Blatné – Modra (Bočák, Miško, Hošo, D), Dubová – Čataj (Randa, Patlevič, Mičura, D), Chorvátsky Grob – Kaplna (Augustovič, Strapek, Kováč, D), Miloslavov – Vištuk (Rybár, Gajarský, Boško, D), Svätý Jur B – Hrubý Šúr (Habo, Huska, Opálek, D)

DORAST

II. liga Západ SD/MD – 15. kolo
9.11. 10.00-12.30 Senec – Myjava (Kočický, Bohun, Bláha; Pogány)

SD3R – 15. kolo
9.11. 9.30 D. Lužná – Ivanka p/D (Vašš, Ďurčo M., Koštrna), 10.00 PŠC Pezinok – ŠKP (Hádek, Straka, Mosor), 11.00 Rača – Ružinov (Chromý, Somoši, Križko), Vrakuňa – Iskra (Polakovič Ľ., Rozinek, Lauer), 13.30 Domino – Bernolákovo (Martiška, Křivan, Gosiorovský), 10.11. 10.30 BCT – Báhoň (Ščepán, ObFZ-m, ObFZ-m)

MD3R – 13. kolo
9.11. 13.00 Rača – ŠKP (Križko, Somoši, Chromý), 10.11. 10.00 Vrakuňa – Šamorín-Hamuliakovo (Ježík, Henček), 11.00 Tomášov – Ružinov (Martiška, Dobrovský), Zohor – Senec „B“ (Polomský, Lipari), Gajary – Domino (Hrazdira, Maretta)

SD4VB – 5. kolo
09.11. 11.00 Kráľová pri Senci – Viničné (Strapek, Polakovič A.)

ŽIACI

I. LMŽ U13 – U12 – 1. kolo
9.11. 10.00-11.30 Senec – Púchov (Réca)

II. liga SZRL+MZRL – 13. kolo
9.11. 9.00 D. N. Ves – Vrakuňa (Černý - SZRL), 9.00-10.30 Domino – Karlova Ves (Křivan, Goiorovský), 10.00-11.30 Modra – FA Bratislava (Pinček, ObFZ-v), Rusovce – Rača (Parilák, Ralbovský), 11.30-13.30 BCT – Ivanka p/D (Ruc, Gubančok), 11.30-13.00 D. Lužná – Žolík Malacky (Ďurčo M., Koštrna), 10.11. 9.30-11.30 Ružinov – PŠC Pezinok (Srna, ObFZ-m)

MZV – 11. kolo
09.11. 10:00 Pezinok-Cajla – Pusté Úľany (Konečný), Rovinka – Kalinkovo (Randa), 10.11. 10:30 Báhoň – Šenkvice (Olša M.), 11:30 Limbach – Šamorín-Hamuliakovo (Kardelis), Bernolákovo – Nová Dedinka (Augustovič)

Mladší žiaci MZV – 4. kolo dohrávka
10.11. 11,30 Kalinkovo – Viničné (Konečný)

PRÍPRAVKA

PrSC – 11.kolo
09.11. 09,30 Ivanka – Čataj (Augustovič), 10,00 Bernolákovo – Most (Marczell), N. Dedinka – Ch. Grob (Valko), Kráľova A – Miloslavov (Polakovič A.), 15,30 Senec – Kráľova B (R), 10.11. 09,30 Rovinka – Malinovo (Konečný)

ŽENY

II. liga žien – 10. kolo
9.11. 13.30 Karlova Ves – Vrakuňa (Dujava), 10.11. 11.00 Sv. Jur – Kopčany (ObFZ-m)

Regionálna liga žiačok Bratislava – 10.kolo
10.11. 9.30 Sv. Jur – Slovan (ObFZ-m), 10.00 D. Lužná – FC Petržalka (Mosor)


  1. Muž zahynul po zrážke s vlakom 92
  2. Voľby do VÚC 2017 Senec: Zoznam kandidátov na poslancov 63
  3. Náhradná autobusová stanica na Nivách začne fungovať od 1. októbra 21
  4. Razia v Bernolákove, Ukrajinci tu pracovali na čierno 19
  5. NDS sa chváli križovatkou, ľudia z Blatného majú opačný názor 4
  6. V Ivanke vyčíňali vandali 3
  7. Železnica bude pod drobnohľadom polície 3
  8. Festival Slovenské hrady opäť s úspechom 3
  9. V Senci zrazil taxík dievča, utrpelo ťažké zranenia 3
  10. Nehoda kamióna a dodávky na diaľnici D1 Foto 2

Najčítanejšie správy

Senec

Muž zahynul po zrážke s vlakom

Nehoda sa stala nadránom vo Veľkom Bieli

Voľby do VÚC 2017 Senec: Zoznam kandidátov na poslancov

Zoznam kandidátov z volebných obvodov okresu Senec.

Náhradná autobusová stanica na Nivách začne fungovať od 1. októbra

Cestujúci na náhradnej autobusovej stanici nájdu informácie o spojoch, oddychovú zónu, priestor na odkladanie batožiny, toalety aj stánky s občerstvením.

Razia v Bernolákove, Ukrajinci tu pracovali na čierno

Ukrajinci pracovali na Slovensku bez povolenia.

NDS sa chváli križovatkou, ľudia z Blatného majú opačný názor

Ľudia z Občianskej iniciatívy z Blatného sú presvedčení, že kolaps dopravy v okolí nás ešte len čaká.

Blízke regióny

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Huby už konečne rastú

Po dlhšie trvajúcom suchu na hornej Nitre v posledných dňoch zapršalo a huby už konečne začali rásť.

V Kocuranoch padla žena z koňa. Zasahovať museli leteckí záchranári

Pre nedostupnosť terénu pre pozemnú záchranku bol žene na pomoc privolaný vrtuľník.

Integrované osvetlenie bude len druhým v Európe

Trenčín bude po Budapešti druhým mestom v Európe, ktoré bude mať moderné integrované osvetlenie.

Bábätká z trenčianskej pôrodnice

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky zverejníme aj v pondelňajšom vydaní MY Trenčianskych novín.

Všetky správy

Dvesto pretekárov bojuje šesť a pol hodiny o titul a vždy vyhrá Sagan

Slovák má najviac víťazstiev, tituly zbiera ako na bežiacom páse a slávneho Merckxa mrzí, že si s ním nemohol zmerať sily, keď sám jazdil.

Matthews znovu prehral so Saganom. Som sklamaný, priznal

Austrálčan získal na majstrovstvách sveta druhú medailu za posledné tri roky.

Pozrite si záver MS z Bergenu, ktorý nebol v televízii

Zábery z helikoptéry ukazujú nástupy v posledných kilometroch aj to, ako skupina favoritov dostihla úniky.

Štvrtý titul? O rok naň Sagan môže zabudnúť

Trať majstrovstiev sveta v Innsbrucku v roku 2018 je samý kopec.

Kam vyraziť