Policajti obvinili 36-ročného vodiča, ktorý šoféroval pod vplyvom alkoholu

Vodičovi z Nitrianskeho okresu pri dychovej skúške na alkohol namerali 1,31 promile.

(Zdroj: ilustr. foto: Polícia Sr)

BRATISLAVA. Policajti obvinili 36-ročného vodiča z okresu Nitra, ktorý šoféroval v Senci pod vplyvom alkoholu. O prípade informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Súvisiaci článok V Kráľovej pri Senci má vzniknúť rekreačno-športový areál za 10 miliónov eur Čítajte 

"Policajti obvodného oddelenia Policajného zboru v Senci spozorovali na Bratislavskej ulici v Senci vozidlo zn. Citroen C4, ktorého vodič podľa spôsobu jazdy javil známky požitia alkoholu, preto sa rozhodli ho zastaviť a skontrolovať," uvádza polícia s tým, že vodičovi pri dychovej skúške namerali 0,63 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 1,31 promile.

Policajti vodiča zadržali a eskortovali na príslušné policajné oddelenie. "Po vykonaní potrebných úkonov poverený príslušník vzniesol 36-ročnému Richardovi z okresu Nitra obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a umiestnil ho do cely policajného zaistenia," doplnila polícia s s tým, že vec rieši v tzv. super rýchlom konaní.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

"V prípade preukázania viny hrozí obvinenému za takéto konanie trest odňatia slobody až na jeden rok," uzavrela polícia. Policajti opätovne apelujú na vodičov, aby pred jazdou alebo počas nej nepili alkohol ani neužívali iné návykové látky.

#MyVasPotrebujeme

Ekonomické dôsledky pandémie ohrozujú aj posledné nezávislé printové médiá v našich mestách a obciach. Patrí medzi ne aj sieť regionálnych týždenníkov MY, ktorá pod touto hlavičkou prevádzkuje 23 platených týždenníkov, 27 spravodajských regionálnych webov a viac ako 50 FB stránok.

Toto všetko už môže byť čoskoro minulosťou, pretože ekonomický útlm nám spôsobil masívny prepad predaja a príjmov. Ak chcete, aby aj vo vašom meste alebo v regióne zostali zachované kritické a nezávislé médiá (noviny a web) a ak chcete, aby vás o práci mesta a života v ňom neinformovali iba mestom financované média, podporte nás. Už aj sumou 4€ mesačne prispievate k tomu, aby sme mohli aj naďalej prinášať aktuálne a pravdivé informácie o živote vo vašom regióne, meste a obci. Vašu podporu teraz potrebujeme viac ako inokedy predtým. Ďakujeme!

Chcem podporiť →

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Senec

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  2. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  6. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  7. Štartuje prvý ročník Fjällräven Campfire Česko a Slovensko
  8. Katarína Brychtová: Každý nový začiatok je dobrý
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 89 924
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 20 719
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 10 424
  4. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 8 454
  5. Inštruktorky sebaobrany: Najväčšia hrozba nie je cudzí muž v tme 5 986
  6. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 5 511
  7. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete 5 242
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 4 554
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Senec - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Senec

Veľkonočné sviatky sa nezadržateľne blížia a s nimi aj túžba po typických pokrmoch cez sladkého baránka, koláčiky, až po slané pochutiny.


Predpokladaná hodnota investície je vyše 800-tisíc eur bez DPH.


TASR

Okrem toho bude udelených aj 14 Pamätných listov Samuela Zocha.


TASR
„Deti mi prevrátili priority naruby, no naučili ma efektivite,“ vraví Adam Ďurica.

Koncerty vypredáva na Slovensku i v Česku.


Ján Janočko 2

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu